Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

Методичне об'єднання длля вихователів молодших та старших груп
На базі Росошанського ДНЗ відбулося методичне об'єднання для вихователів молодших та старших груп. У ньому взяли участь педагоги сіл Березники, Дусино, Керецьки, Плав'є,Стройно. Згідно плану роботи засідання було переглянуто заняття у І-молодшій групі на тему: "Засніжене дерево" (використання нетрадиційних технік малювання, вихователь Циганин Т.М.); " Грошове дерево" (економічне виховання Куштан М.В.).
Колективний перегляд логіко-математичного заняття у середній групі "Ромашка"
28 лютого 2019 року вихователем Ковач Т..В. було проведено заняття з логіко - математичного розвитку дошкільного віку на тему:"Подорож по казці "Рукавичка"" в середній групі. Вихователі закладу мали змогу обмінятися досвідом роботи з даного питання.
16.09.2018
Спортивне свято "Веселі, дужі ,спритні"
Відповідно до річного плану роботи закладу на 2017/2018 рік у старшій групі "Капітошка" відбулося спортивне свято,яке підготували вихователі Куштан М.В., Попович М.В. Участь взяли і вихованці середньої та молодшої груп. Діти показали вміння орієтуватись у просторі, швидкість, реаакцію на сигнал, біг, влучність і т.д. Свято вдалося!