Новини

З 14 листопада по 22 листопада 2013 року в дошкільному закладі проведено " Тижень безпеки дитини в ДНЗ ". Мета "Тижня безпеки дитини"- удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя, навчання основних правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. Робота з дітьми полягала в проведенні дидактичних та рольових ігор. змагань, перегляду театралізованих вистав, огляду- конкурсу на найкращий малюнок з питань безпеки життєдіяльності,тощо. В усіх запланованих заходах до участі залучені батьки.

25,27 грудня 2013 року у дошкільному закладі проведено новорічні ранки (згідно річного плану ДНЗ). Цікаві казкові сюжети, веселі пісні, танці, хороводи, різноманітні конкурси для батьків і дітей, чудові маскарадні костюми, вірші, ігри на зимову тематику, Дід Мороз та Снігуронька, хороші подарунки, багато привітань і побажань звучали на святі. Новорічні свята в ДНЗ сподобалися дітям, батькам, гостям і запрошеним.